Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Хаю-хай, с вами Schools.by!
Голосование
Являетесь ли вы сторонником здорового образа жизни?
Всего 46 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 74 человека

Суботні анонс

Дата: 5 февраля 2016 в 12:59, Обновлено 22 мая в 15:34

                       

ХОЧАШ   ЦІКАВА ПРАВЕСЦІ ЧАС, ПРЫНЯЦЬ УДЗЕЛ У  ГУЛЬНЯХ,  ЦІКАВЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАХ,  РАБОЦЕ ГУРТКОЎ І СПАРТЫЎНАЙ СЕКЦЫІ? ЧАКАЕМ ЦЯБЕ !

26.05.2018

Дзень творчасці

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

  Класы

Адказныя

 ШКОЛЬНЫЯ  МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

1.Рэпетыцыя да святаў апошняга званка, “Развітанне з букваром”,

”Бывай, пачатковая школа”

Актавая зала

кабінет 4 класа, кабінет 1 класа

1-11 кл.

Камарова Н.У.

Амельчанка І.П.

Басалай Г.А.

УДЗЕЛ У  РАЁННЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАХ

10.30

Раённы турыстычны злёт

в.Стокі

5-11

Лобач А.І.

Трушко Д.І.

РАБОТА СППС

9.15

10.00

Індывідуальныя кансультацыі для вучняў

Кабінет псІхолага

1-11

Бяляцкая А.А

10.45-11.45

Жорсткія адносіны да дзяцей

Кабінет псіхолага

бацькі

Бяляцкая А.А.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

спартыўная зала

10

Лобач А.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет хіміі

11

Бяляцкая А.А.

8.30

Асновы сучаснага этыкету

Кабінет матэматыкі

9

Курыла Г.С.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.15

9.15

Юныя інспектары руху

кабінет фізікі

7-9

Басалай Г.А.

10.20-12.20

Займальная матэматыка

кабінет матэматыкі

8-11

Курыла Г.С.

8.30

Вясёлка

Актавая зала

2-10

Янушке

віч І.І.

9.20-11.20

Піянербол

Стадыён,

спартзала

5-8

Басалай Г.А.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Кабінет  інфарматыкі

Гутоўская

 С.В.

12.20-21.00

Спартыўная  зала

Дзяжур

ны вартаў-

нік

8.00-12.00

ІБЦ

бібліятэкар

Дзяжурны адміністратар І.І.Янушкевіч

  кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце

ЧАКАЕМ ВАС!

05.2018

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

  Класы

Адказныя

 ШКОЛЬНЫЯ  МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Сямейная гульнявая праграма”Наша дружная сямейка”кл.

Кабінет 4 класа

1-4

Амельчанка І.П.

10.00

Пазвальная гульнявая праграма “Вясёлка сямейных талентаў”  

Кабінет гісторыі

5-9

Міхальчык У.У.

УДЗЕЛ У  РАЁННЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАХ

9.30

Легкаателетычная эстафета

г.Свіслач

2-11

Трушко Д.І.

Лобач А.І.

Пасля эста

феты

Прабег Міру

Г.Свіслач

2-11

Трушко Д.І.

Лобач А.І

10.30

Раённы піянерскі злёт “Мы – разам!”

СШ №2

5-11

Іванюк А.І.

РАБОТА СППС

9.15

10.00

Індывідуальныя кансультацыі для вучняў

Кабінет псІхолага

1-11

Бяляцкая А.А

10.45-11.45

Чаму дзіцяці цяжка вучыцца ?

Кабінет псіхолага

бацькі

Бяляцкая А.А.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

спартыўная зала

10

Лобач А.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет хіміі

11

Бяляцкая А.А.

8.30

Асновы сучаснага этыкету

Кабінет матэматыкі

9

Курыла Г.С.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.15

9.15

Юныя інспектары руху

кабінет фізікі

7-9

Басалай Г.А.

10.20-12.20

Займальная матэматыка

кабінет матэматыкі

8-11

Курыла Г.С.

8.30

Вясёлка

Актавая зала

2-10

Янушке

віч І.І.

9.20-11.20

Піянербол

Стадыён,

спартзала

5-8

Басалай Г.А.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Кабінет  інфарматыкі

Гутоўская

 С.В.

12.20-21.00

Спартыўная  зала

Дзяжур

ны вартаў-

нік

8.00-12.00

ІБЦ

бібліятэкар

Дзяжурны адміністратар –

Намеснік дырэктара па ВР    І.І.Янушкевіч

кабінет намесніка дырэктара па ВР

ЧАКАЕМ ВАС!


Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.