Голосование
Являетесь ли вы сторонником здорового образа жизни?
Всего 8 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 38 человек

Суботні анонс

Дата: 5 февраля 2016 в 12:59, Обновлено 23 марта в 22:51

25.01.2017

ДЗЕНЬ ПАДАРОЖЖАЎ

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

09.00

Экскурсія “У госці да вясны”

Лясны масіў “Сямёнаў бор”

1-4

Камарова Н.У.

10.00

Працоўная акцыя “Помнік”

Цэнтр аг.Дабраволя

5-8

Урбановіч З.А.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Кмарова Н.У.

9.20-10.50

Занятак спартыўнай секцыі”Валейбол”

Спартыўная зала

5-8

Лоьбач А.І.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушке

віч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуаль

ныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляцкая Е.А.

10.00-12.00

Як пачуць і зразумець сваё дзіця”

Кабінет псіхолага

Бацькі

Беляцкая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

10.00-12.00

Мененджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны вартаўнік

8.30-12.00

Работа інфармацыйна- бібліятэчнага цэнтра

Лапацей Г.А.

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І.

кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце 

18.03.2017

                 Акцыя "Падары кнiзе доўгае жыццё"

1- 4 класы

  пачатак у 9.15,   ІБЦ

адказная Лапацей Г.А.


Спаборніцтвы па спартыўным арыентаванні

5-8 класы

10.00, в. Стокі

адказныя Трушко Д.І., Лобач А.І.


Экскурсія ў Жыровічскі манастыр

3-8 класы

8.00, в. Жыровічы

адказная Гічкалава А.М.


Удзел у дыстанцыйнай алімпіядзе па матэмтыцы

5-6 класы

9.50, кабінет матэматыкі

адказная Казімерчык А.П.


Факультатыўныя заняткі

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Бяляцкая Е.А.


РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

10.30-12.30

Спартыўнае арыентаванне

в. Стокі

9-11

Трушко Д.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет 

7-11

Лобач Л.М.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны

вартаўнік

11.03.2017

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.30

Пасяджэнне

моладзевага парламента

Гімназія № 1,

Г.Свіслач

10

Іванюк А.І.

Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

9.15

Фізкультурнае свята “Вясёлыя старты”

спартыўная

зала

1-4

Трушко Д.І

9.20

Майстар- клас па валейболу

Спартыўная зала

1-4

Лобач А.І.

Факультатыўныя заняткі

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Бяляцкая Е.А.

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуальныя

кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Бяляцкая Е.А.

10.00-12.00

Стылі сямейнага выхавання

Кабінет псіхолага

Бацькі

Бяляцкая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет ВР

2-9

Янушкевіч І.І.

9.20-10.50

Секцыя “Валейбол”

Спартыўная зала

5-8

Лобач А.І.

10.30-12.30

Спартыўнае арыентаванне

Спартыўная зала

9-11

Трушко Д.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет 

7-11

Лобач Л.М.

10.05-12.05

Менеджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

10.05-12.05

Піянербол

Спартыўная зала

3-9

Камарова Н.У.

8.30-9.15

Юныя інспектары руху

Кабінет фізікі

7-9

Басалай Г.А.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Янушкевіч І.І

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны

вартаўнік

25.02.2017

ДЗЕНЬ  ПРАФІЛАКТЫКІ І НАРКАМАНІІ

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

9.15.

Майстар-клас  "Добрае сэрца "

1-4 кл.

(выраб  віншавальных паштовак для пастаяльцаў Дома інтэрната)

адказная Аўштоль Н.У., кабінет 3 класа


10.00

 Шок-урок ”Несакрэтная інфармацыя”

5-8 кл

 адказная Лапацей Г.А.,   ІБЦ


Акцыя “Супраць зла – ўсе разам”

5-8 кл

(выраб лістовак да Дня прафілактыкі наркаманіі і наркабізнесу)

адказная Казімерчык А.П., кабінет хіміі


Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

9.00-Удзел у раённым першынстве па турысцка- прыкладным мнагаборстве ў тэхніцы горна- пешаходнага турызму ў закрытых памяшканнях 5-9 кл.

Адказныя: Трушко Д.І.,Лобач А.І., Вердаміцкая СШ


Экскурсійная дзейнасць

Прафарыентацыйная экскурсія ў Бераставіцкі прафесіянальна- тэхнічны ліцэй

Адказная Басалай Г.А., 8-10 кл.


РАБОТА СППС

10.00-КАНСУЛЬТАЦЫЯ ДЛЯ БАЦЬКОЎ

Адказаная -Беляцкая А.А.,кабінет псіхолага

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

1. 8.30-9.15”Вясёлка” -, кір.Янушкевіч І.І., кабінет намесніка па ВР

2.10.00-12.00-”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

3.9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне” - кір.Трушко Д.І.,Вердамічыцкі ВПК

4.10.05-11.35  -”Менеджмент” –кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

5.9.20-10.50 - Спартыўная секцыя”Валейбол”- кір. Лобач А.І.,спартыўная зала

6.8.00-9.30-“Піянербол”- кіраўнік Камарова Н.У.


 Работа ІБЦ

8.00-12.00


 Кабінет  інфарматыкі працуе

8.30.-12.30


18.02.2017

ДЗЕНЬ ДЗІЦЯЧЫХ І  ЮНАЦКІХ АРГАНІЗАЦЫЙ

БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА

Гульнявая праграма

"Вучымся сябраваць"

1-4 кл. 

адказная Ауштоль Н.У.,

кабінет 3 класа, пачатак у 9.15.


Рэйд-віншаванне

"З Днём воіна-інтэрнацыяналіста"

5-8 кл.

адказная Цясноўская  С.У.,

па месцы жыхарства, пачатак у 10.00


Удзел ў раённай інтэлектуальнай гульні

"Што? Дзе? Калі? 

3-4 кл.

адказныя Камарова Н.У.,Іванюк А.І .,

г.Свіслач,. гімназія № 1, пачатак у 10.30


Сямейная гасцёўня

"Шчаслівыя разам"

6 кл. 

адказная Гічкалава А.М.,

кабінет рускай мовы

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

1. 8.30-9.15 - ”Вясёлка” -  кір.Янушкевіч І.І., кабінет намесніка па ВР

2.10.00-12.00-”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

3.9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне”, кір.Трушко Д.І.,спартыўная зала

4.8.30-10.30 -”Менеджмент” –кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

5.9.20-10.50 - Спартыўная секцыя”Валейбол”, кір. Лобач А.І.,спартыўная зала


                                                                           11.02.2017

Дзень здароўя

Сямейнае спартыўнае свята

"Тата, мама, я - спартыўная сям'я"

1-4 клас

адказны Лобач А.І.

спартыўная зала, пачатак у 9.30

СПАРТЫЎНАЕ СВЯТА

“Дабравольская лыжня”

5-8 кл.

адказны Трушко Д.І.

пачатак у 9.30, стадыён

Удзел у Першынстве Гродзенскай вобласці  па лыжных гонках

7-10 кл.  г.Навагрудак 

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

 9.15-10.15 - ”Вясёлка”, , кір.Янушкевіч І.І., актавая зала

10.00-12.00 – “Піянербол”,кір.Камарова Н.У., спартыўная зала

10.00-12.00 -”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

9.20-12.20 -“Спартыўнае арыентаванне”, кір.Трушко Д.І.,спартыўная зала

8.30-10.30 -”Менеджмент”,–кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

04.02.2017

 Дзень працы

Працоўная акцыя 

"Збяром макулатуру - захаваем дрэвы"

1-4 класы

адказная Камарова Н.У.

пачатак у 10.00

Працоўная акцыя па збору макулатуры

"Наш пионерский труд тебе, Отчизна!"

5-8 класы

адказная Семянчук А.М.

пачатак у 10.00

Міжшкольныя спаборніцтвы "Снегавы снайпер"

ГУА"ВПК Грынкаўскі дзіцячы сад - сярэдняя школа"

адказны Лобач А.І.

пачатак у 9.00

***

ВАС ЗАПРАШАЮЦЬ АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

9.15-10.15-”Вясёлка”,  кір.Янушкевіч І.І., актавая зала

10.00-12.00 – “Піянербол”,кір.Камарова Н.У.,спартыўная зала

10.00-12.00-”Адраджэнне”–кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання;

9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне” –кір.Трушко Д.І.,

аг Грынкі

***

Вас чакае: 9.00-12.30 – кабінет інфарматыкі;

8.00- 12.00 -інфармацыйна-бібліятэчны цэнтр

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.