Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Обновление для выпускных классов!
Голосование
Являетесь ли вы сторонником здорового образа жизни?
Всего 10 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 39 человек

Суботні анонс

Дата: 5 февраля 2016 в 12:59, Обновлено 11 мая в 16:59

13.05.2017

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

11.00

Фестываль прыёмных сямей

“Сэрца аддаю дзецям”

СШ № 3

8-9

 Баса

лай Г.А.

Беляц

кая Е.А.

Курыла Г.С.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Камарова Н.У.

12.30

 Раённае Першынство па турысцка-прыкладным мнагабор’і ў тэхніцы велатурызму

Парк г.Свіслач

7-11 кл.

Трушко

Д.І.

11.00

Удзел ў веламарафоне«VIVA, ROVAR!».

Парк г.Свіслач

7-11 кл.

Лобач А,І,

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушке

віч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуаль

ныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляц

кая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

8.30.10.30

Менеджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўс

кая С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжур

ны вартаў-

нік

8.30-12.00

Работа інформацыйна- бібліятэчнага цэнтра

Лапа

цей Г.А.

ЧАКАЕМ ВАС!

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І.

кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце

29.04.2017

ДЗЕНЬ ЗЯМЛІ

Час

прав-ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

 ШКОЛЬНЫЯ  МЕРАПРЫЕМСТВЫ

09.00

Экалагічная акцыя

“Чыстая вёска“

Кабінет

3 класа

1-4

Ауштоль

Н.У.

10.05

Экалагічны бумеранг     

Кабінет

беларускай мовы

5-8

Іванюк А.І.

РАЁННЫЯ  І АБЛАСНЫЯ  МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Адкрыты чэмпіянат

Гродзенскай вобласці

па веласіпеднаму турызму

Г.Гродна

Мелавыя горы

8-11

Трушко Д.І.

Лобач А.І.

8.00

Раённая алімпіяда па вучэбных прадметах

СШ № 2

г.Свіслач

5-7

Урбановіч З.А.

9.00

Раённы конкурс мнагадетных

 сямей

Школа мастацтваў

1-9

Ермаловіч Ю.М.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4

Камарова Н.У.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Бяляцкая А.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушкевіч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуальныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Бяляцкая А.А.

10.00

12.00

Пачуцці і эмоцыі, іх роля ў жыцці

Кабінет псіхолага

бацькі

Бяляцкая А.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Кабінет  інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Спартыўная  зала

Дзяжурны вартаўнік

8.30-12.00

Інфармацыйна- бібліятэчны цэнтр

Лапацей Г.А.

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І.

кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце 

22.04.2017

ДЗЕНЬ ПРАВАСЛАЎНАЙ КУЛЬТУРЫ

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

 ШКОЛЬНЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

09.00

Конкурс выразнага чытання “Славім Пасху”

Кабінет

3 класа

1-4 кл.

Кама

рова Н.У.

10.00 Рэпетыцыя да раённнага конкурса "Вучань года" актавая зала 10-11 класс Цясноўская С.У.

10.05

Цімураўскі рэйд ў Дом састарэлых і інвалідаў”Пасха – свята свят”5-8 кл.       

Дом для састарэлых і інвалідаў

5-8кл.

Амель

чанка І.П.

РАЁННЫЯ   І АБЛАСНЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Раённы злёт атрадаў юных інспектараў руху

СШ № 2

г.Свіслач

7-9 кл.

Басалай Г.А.

Беляцкая Е.А.

8.00   IV абласная   навукова- практычная канферэнцыя "Край Гарадзенскі" г.Гродна  9 кл. Урбановіч З.А.
 9.00 Удзел у онлайн-віктарыне па геаграфіі 

кабінет інфарматыкі

інтэрнэт- прастора

Трушко Д.І.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Камарова Н.У.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушке

віч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуаль

ныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляц

кая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

10.00  Тварым дабро

    Дом для састарэлых і інвалідаў

аг.Дабраволя

 5-8 кл.  Амельчанка І.П.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Кабінет  інфарматыкі

Гутоўс

кая С.В.

12.20-21.00

Спартыўная  зала

Дзяжур

ны вартаў-

нік

8.30-12.00

Інфармацыйна- бібліятэчны цэнтр

Лапа

цей Г.А.

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І. ,кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце

15.04.2017

Дзень

здаровага ладу жыцця

Час

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Гульня "Поле цудаў"

кабінет 1 класа

1-4

Вітрук Н.І.

09.00

 Гульня "Падарожжа ў краіну Здароўя"

кабінет  матэматыкі

5-8

Курыла Г.С.

 10.00  Рэпетыцыя да свята "Пасха - свята свят" актавая зала 5-11 Урбановіч З.А.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Камарова Н.У.

9.00

Спаборніцтвы па летнім мнагабор'і "Здароўе"

СШ №2

5 -11 кл.

Трушко Д.І.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30 Баскетбол спартыўная зала 9 Лобач А.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушкевіч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуальныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляцкая А.А.

10.00-12.00

Кансультацыя "Пакаранне і заахвочванне"

Кабінет псіхолага

Бацькі

Беляцкая А.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

10.00-12.00

Мененджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

ВАС ЧАКАЮЦЬ

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны вартаўнік

8.30-12.00

Работа інфармацыйна- бібліятэчнага цэнтра

Лапацей Г.А.

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І.

кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце 

08.04.2017

Дзень здароўя

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

8.30

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Камарова Н.У.

10.00

Спаборніцтвы па летнім мнагабор’і

”Абаронца Айчыны”

СШ № 2

г.Свіслач

9-11

Лобач А.І.

10.30

Раённая спартыўна- патрыятычная гульня “Зарнічка”

ЦТК

г.Свіслач

3-4

кл.

Іванюк А.І.

9.30

Спаборніцтвы па скачках ў даўжыню

Спартыўная зала

5-8 кл.

Трушко

Д.І.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушке

віч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуальныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляцкая Е.А.

10.00-12.00

Рассеяныя дзеці

Кабінет псіхолага

Бацькі

Беляцкая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

10.00-12.00

Мененджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўс

кая С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжур

ны вартаўнік

8.30-12.00

Работа інформацыйна- бібліятэчнага цэнтра

Лапацей Г.А.

25.03.2017

ДЗЕНЬ ПАДАРОЖЖАЎ

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

09.00

Экскурсія “У госці да вясны”

Лясны масіў “Сямёнаў бор”

1-4

Ауштоль Н.У.

10.00

Пасяджэнне савета піянерскай дружыны па пытанні ”Падрыхтоўка да ваенна-патрытычнай гульні “Зарнічка” 

кабінет  фізікі

5-8

Іванюк А.І.

9.30     Удзел ў навукова практычнай        канферэнцыі “Крок у навуку” СШ №2  г.Свіслач 7-9 Урбановіч З.А.
9.30 Удзел у фестывалі даследчых работ  “Я даследую свет” гімназія №1 4 Камарова Н.У.

ФІЗКУЛЬТУРНА-АЗДАРАЎЛЕНЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00

Занятак гуртка “Піянербол”

Спартыўная зала

2-4 кл.

Кмарова Н.У.

9.20-10.50

Занятак спартыўнай секцыі”Валейбол”

Спартыўная зала

5-8

Лоьбач А.І.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Беляцкая Е.А.

9.20

Экалогія і прафесія

Кабінет хіміі

10

Янушке

віч І.І

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуаль

ныя кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Беляцкая Е.А.

10.00-12.00

Як пачуць і зразумець сваё дзіця”

Кабінет псіхолага

Бацькі

Беляцкая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет нам. па ВР

2-8

Янушкевіч І.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет

дух-маральнага выхавання

7-11

Лобач Л.М.

10.00-12.00

Мененджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны вартаўнік

8.30-12.00

Работа інфармацыйна- бібліятэчнага цэнтра

Лапацей Г.А.

Дзяжурны адміністратар   Янушкевіч І.І.

кабінет намесніка па выхаваўчай рабоце 

18.03.2017

                 Акцыя "Падары кнiзе доўгае жыццё"

1- 4 класы

  пачатак у 9.15,   ІБЦ

адказная Лапацей Г.А.


Спаборніцтвы па спартыўным арыентаванні

5-8 класы

10.00, в. Стокі

адказныя Трушко Д.І., Лобач А.І.


Экскурсія ў Жыровічскі манастыр

3-8 класы

8.00, в. Жыровічы

адказная Гічкалава А.М.


Удзел у дыстанцыйнай алімпіядзе па матэмтыцы

5-6 класы

9.50, кабінет матэматыкі

адказная Казімерчык А.П.


Факультатыўныя заняткі

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Бяляцкая Е.А.


РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

10.30-12.30

Спартыўнае арыентаванне

в. Стокі

9-11

Трушко Д.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет 

7-11

Лобач Л.М.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Гутоўская С.В.

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны

вартаўнік

11.03.2017

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

Час

правядзен

ня

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.30

Пасяджэнне

моладзевага парламента

Гімназія № 1,

Г.Свіслач

10

Іванюк А.І.

Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

9.15

Фізкультурнае свята “Вясёлыя старты”

спартыўная

зала

1-4

Трушко Д.І

9.20

Майстар- клас па валейболу

Спартыўная зала

1-4

Лобач А.І.

Факультатыўныя заняткі

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

9

Лобач А.І.

8.30

Баскетбол

Спартыўная зала

10

Трушко Д.І.

8.30

Падрыхтоўка да сямейнага жыцця

Кабінет

хіміі

11

Бяляцкая Е.А.

РАБОТА  СППС

9.20-10.00

Індывідуальныя

кансультацыі

Кабінет псіхолага

Вучні бацькі

Бяляцкая Е.А.

10.00-12.00

Стылі сямейнага выхавання

Кабінет псіхолага

Бацькі

Бяляцкая Е.А.

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

8.30-9.15

Вясёлка

Кабінет ВР

2-9

Янушкевіч І.І.

9.20-10.50

Секцыя “Валейбол”

Спартыўная зала

5-8

Лобач А.І.

10.30-12.30

Спартыўнае арыентаванне

Спартыўная зала

9-11

Трушко Д.І.

10.05-12.05

Адраджэнне

Кабінет 

7-11

Лобач Л.М.

10.05-12.05

Менеджмент

Кабінет матэматыкі

7-11

Курыла Г.С.

10.05-12.05

Піянербол

Спартыўная зала

3-9

Камарова Н.У.

8.30-9.15

Юныя інспектары руху

Кабінет фізікі

7-9

Басалай Г.А.

8.30-12.30 

Работа кабінета інфарматыкі

Янушкевіч І.І

12.20-21.00

Работа спартыўнага зала

Дзяжурны

вартаўнік

25.02.2017

ДЗЕНЬ  ПРАФІЛАКТЫКІ І НАРКАМАНІІ

МЕРАПРЫЕМСТВЫ

9.15.

Майстар-клас  "Добрае сэрца "

1-4 кл.

(выраб  віншавальных паштовак для пастаяльцаў Дома інтэрната)

адказная Аўштоль Н.У., кабінет 3 класа


10.00

 Шок-урок ”Несакрэтная інфармацыя”

5-8 кл

 адказная Лапацей Г.А.,   ІБЦ


Акцыя “Супраць зла – ўсе разам”

5-8 кл

(выраб лістовак да Дня прафілактыкі наркаманіі і наркабізнесу)

адказная Казімерчык А.П., кабінет хіміі


Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

9.00-Удзел у раённым першынстве па турысцка- прыкладным мнагаборстве ў тэхніцы горна- пешаходнага турызму ў закрытых памяшканнях 5-9 кл.

Адказныя: Трушко Д.І.,Лобач А.І., Вердаміцкая СШ


Экскурсійная дзейнасць

Прафарыентацыйная экскурсія ў Бераставіцкі прафесіянальна- тэхнічны ліцэй

Адказная Басалай Г.А., 8-10 кл.


РАБОТА СППС

10.00-КАНСУЛЬТАЦЫЯ ДЛЯ БАЦЬКОЎ

Адказаная -Беляцкая А.А.,кабінет псіхолага

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

1. 8.30-9.15”Вясёлка” -, кір.Янушкевіч І.І., кабінет намесніка па ВР

2.10.00-12.00-”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

3.9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне” - кір.Трушко Д.І.,Вердамічыцкі ВПК

4.10.05-11.35  -”Менеджмент” –кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

5.9.20-10.50 - Спартыўная секцыя”Валейбол”- кір. Лобач А.І.,спартыўная зала

6.8.00-9.30-“Піянербол”- кіраўнік Камарова Н.У.


 Работа ІБЦ

8.00-12.00


 Кабінет  інфарматыкі працуе

8.30.-12.30


18.02.2017

ДЗЕНЬ ДЗІЦЯЧЫХ І  ЮНАЦКІХ АРГАНІЗАЦЫЙ

БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА

Гульнявая праграма

"Вучымся сябраваць"

1-4 кл. 

адказная Ауштоль Н.У.,

кабінет 3 класа, пачатак у 9.15.


Рэйд-віншаванне

"З Днём воіна-інтэрнацыяналіста"

5-8 кл.

адказная Цясноўская  С.У.,

па месцы жыхарства, пачатак у 10.00


Удзел ў раённай інтэлектуальнай гульні

"Што? Дзе? Калі? 

3-4 кл.

адказныя Камарова Н.У.,Іванюк А.І .,

г.Свіслач,. гімназія № 1, пачатак у 10.30


Сямейная гасцёўня

"Шчаслівыя разам"

6 кл. 

адказная Гічкалава А.М.,

кабінет рускай мовы

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

1. 8.30-9.15 - ”Вясёлка” -  кір.Янушкевіч І.І., кабінет намесніка па ВР

2.10.00-12.00-”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

3.9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне”, кір.Трушко Д.І.,спартыўная зала

4.8.30-10.30 -”Менеджмент” –кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

5.9.20-10.50 - Спартыўная секцыя”Валейбол”, кір. Лобач А.І.,спартыўная зала


                                                                           11.02.2017

Дзень здароўя

Сямейнае спартыўнае свята

"Тата, мама, я - спартыўная сям'я"

1-4 клас

адказны Лобач А.І.

спартыўная зала, пачатак у 9.30

СПАРТЫЎНАЕ СВЯТА

“Дабравольская лыжня”

5-8 кл.

адказны Трушко Д.І.

пачатак у 9.30, стадыён

Удзел у Першынстве Гродзенскай вобласці  па лыжных гонках

7-10 кл.  г.Навагрудак 

РАБОТА АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

 9.15-10.15 - ”Вясёлка”, , кір.Янушкевіч І.І., актавая зала

10.00-12.00 – “Піянербол”,кір.Камарова Н.У., спартыўная зала

10.00-12.00 -”Адраджэнне” –кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання

9.20-12.20 -“Спартыўнае арыентаванне”, кір.Трушко Д.І.,спартыўная зала

8.30-10.30 -”Менеджмент”,–кір.Курыла Г.С, кабінет матэматыкі.

04.02.2017

 Дзень працы

Працоўная акцыя 

"Збяром макулатуру - захаваем дрэвы"

1-4 класы

адказная Камарова Н.У.

пачатак у 10.00

Працоўная акцыя па збору макулатуры

"Наш пионерский труд тебе, Отчизна!"

5-8 класы

адказная Семянчук А.М.

пачатак у 10.00

Міжшкольныя спаборніцтвы "Снегавы снайпер"

ГУА"ВПК Грынкаўскі дзіцячы сад - сярэдняя школа"

адказны Лобач А.І.

пачатак у 9.00

***

ВАС ЗАПРАШАЮЦЬ АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

9.15-10.15-”Вясёлка”,  кір.Янушкевіч І.І., актавая зала

10.00-12.00 – “Піянербол”,кір.Камарова Н.У.,спартыўная зала

10.00-12.00-”Адраджэнне”–кір.Лобач Л.М., кабінет дух.мар.выхавання;

9.20-12.20-“Спартыўнае арыентаванне” –кір.Трушко Д.І.,

аг Грынкі

***

Вас чакае: 9.00-12.30 – кабінет інфарматыкі;

8.00- 12.00 -інфармацыйна-бібліятэчны цэнтр

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.